Hetkel oleme pausi peal!

 

Oleme alustanud oma tegevust 2012 aastal, tegevuspiirkonnaks on Harjumaa ja Pärnumaa. Pakkudes erinevaid terrassi lahendusi, oleme alati olnud kliendile orienteeritud ettevõte. Meie põhitegevuseks on erinevate terrasside lahendused nii kivist, betoonist, looduskivist, graniidist, kui ka puidust, ette on tulnud ka läbi abiliste kogu aia kujundamine ning terrassi klaasidega kinni ehitamine. Tänapäeval on tellijad nõudlikumad, soovitakse, et õue rajataks teine elutuba, kus siis ilusatel suveõhtutel nautida perega koos olemist ja samuti külalistega jagada õdusat miljööd.

Hästi kujundatud terrass on lahutamatu osa hoovis, see on üleminekufaas majast aeda, millega võib ka ühendada lehtla, sinna sobivad postid või vertikaaltoed pea kohale kuhu siis riputada õdus valgustus ja roniv taimestik.

Soovid terrassi ehitada, renoveerida või hooldada, võta ühendust meiega.

Täites meie kodulehel pakkumise vormi koos lühikirjelduse ja piltidega (võimalusel) võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel, et tutvuda objektiga, koostada õiglane pakkumine ja näidata meie poolt kokkupandud kataloogi terrassidest, mis võib olla abiks Teie terrassi kujundamisel.